Dla mediów

Informacje prasowe

 • Informacja w sprawie doniesień medialnych

  25.11.2021

  W nawiązaniu do materiału red. Wojciecha Bojanowskiego wyemitowanego w dniu 24 listopada br. w Faktach TVN informujemy, że Centrum Medyczne Masmed w Zabierzowie nigdy nie było realizatorem szczepień w ramach Narodowego Programu Szczepień.

 • Zadbaj o zdrowie. Odwiedź kiosk profilaktyczny w małopolskim NFZ

  22.11.2021

  W sali obsługi klientów małopolskiego NFZ przy ul. Wadowickiej 8W stanął specjalny kiosk profilaktyczny. W samoobsługowym punkcie każdy dorosły Małopolanin może wykonać w reżimie sanitarnym najważniejsze pomiary medyczne.

 • Badaj się i bądź zdrów!

  24.07.2021

  Do „przeglądu” naszych organizmów i aktywnego udziału w programie „Profilaktyka 40 PLUS” zachęcali eksperci podczas pikniku profilaktycznego zorganizowanego przez Małopolski NFZ i Kopalnię Soli „Wieliczka”.

 • Profilaktyczny piknik w Kopalni Soli „Wieliczka”

  21.07.2021

  Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia i Kopalnia Soli „Wieliczka” zapraszają w sobotę, 24 lipca 2021 r. w godzinach 12.00-18.00 na piknik profilaktyczny przy Tężni Solankowej.

 • Zaszczep się i odbierz EKUZ na Pustyni Błędowskiej

  10.06.2021

  W najbliższy weekend mobilne punkty szczepień staną Szczawnicy, Krynicy-Zdroju, Zakopanem oraz na Pustyni Błędowskiej. W tym ostatnim miejscu pojawią się również pracownicy Małopolskiego NFZ, którzy będą wydawać karty EKUZ i potwierdzać profil zaufany.

 • Zabierz mamę na mammografię

  17.05.2021

  Dzień Matki to świetna okazja, by zachęcić bliskie kobiety do profilaktycznego badania piersi na pokładzie mammobusu. Bezpłatna przesiewowa mammografia daje szansę na wczesne wykrycie rozwijającego się nowotworu i skuteczną walkę z chorobą.