Dla mediów

Informacje prasowe

 • Kompleksowa pomoc dla chorych z rakiem piersi i jelita grubego

  30.05.2022

  Małopolanki, u których zdiagnozowano nowotwór piersi, mogą korzystać z modelu kompleksowej opieki onkologicznej w dwóch regionalnych placówkach. Kompleksowe wsparcie dla pacjentów z rakiem jelita grubego oferują trzy ośrodki w naszym województwie.

 • Na operacje zaćmy pacjenci czekają siedem razy krócej

  02.05.2022

  Dzięki zniesieniu limitów na finansowanie operacji usuwania zaćmy, Małopolanie cierpiący na kataraktę mogą liczyć na pomoc okulistów bez długiego oczekiwania w kolejce.

 • „Cicha godzina” w Małopolskim Oddziale Wojewódzkim NFZ

  01.04.2022

  Od 1 kwietnia osoby ze szczególnym potrzebami, które potrzebują spokoju i wyciszenia w czasie załatwiania swoich spraw, mogą odwiedzić salę obsługi klientów Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w każdy wtorek w trakcie „cichej godziny”.

 • Informacja w sprawie doniesień medialnych

  25.11.2021

  W nawiązaniu do materiału red. Wojciecha Bojanowskiego wyemitowanego w dniu 24 listopada br. w Faktach TVN informujemy, że Centrum Medyczne Masmed w Zabierzowie nigdy nie było realizatorem szczepień w ramach Narodowego Programu Szczepień.

 • Zadbaj o zdrowie. Odwiedź kiosk profilaktyczny w małopolskim NFZ

  22.11.2021

  W sali obsługi klientów małopolskiego NFZ przy ul. Wadowickiej 8W stanął specjalny kiosk profilaktyczny. W samoobsługowym punkcie każdy dorosły Małopolanin może wykonać w reżimie sanitarnym najważniejsze pomiary medyczne.

 • Badaj się i bądź zdrów!

  24.07.2021

  Do „przeglądu” naszych organizmów i aktywnego udziału w programie „Profilaktyka 40 PLUS” zachęcali eksperci podczas pikniku profilaktycznego zorganizowanego przez Małopolski NFZ i Kopalnię Soli „Wieliczka”.