Dla mediów

Informacje prasowe

 • „Cicha godzina” w Małopolskim Oddziale Wojewódzkim NFZ

  01.04.2022

  Od 1 kwietnia osoby ze szczególnym potrzebami, które potrzebują spokoju i wyciszenia w czasie załatwiania swoich spraw, mogą odwiedzić salę obsługi klientów Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w każdy wtorek w trakcie „cichej godziny”.

 • Informacja w sprawie doniesień medialnych

  25.11.2021

  W nawiązaniu do materiału red. Wojciecha Bojanowskiego wyemitowanego w dniu 24 listopada br. w Faktach TVN informujemy, że Centrum Medyczne Masmed w Zabierzowie nigdy nie było realizatorem szczepień w ramach Narodowego Programu Szczepień.

 • Zadbaj o zdrowie. Odwiedź kiosk profilaktyczny w małopolskim NFZ

  22.11.2021

  W sali obsługi klientów małopolskiego NFZ przy ul. Wadowickiej 8W stanął specjalny kiosk profilaktyczny. W samoobsługowym punkcie każdy dorosły Małopolanin może wykonać w reżimie sanitarnym najważniejsze pomiary medyczne.

 • Badaj się i bądź zdrów!

  24.07.2021

  Do „przeglądu” naszych organizmów i aktywnego udziału w programie „Profilaktyka 40 PLUS” zachęcali eksperci podczas pikniku profilaktycznego zorganizowanego przez Małopolski NFZ i Kopalnię Soli „Wieliczka”.

 • Profilaktyczny piknik w Kopalni Soli „Wieliczka”

  21.07.2021

  Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia i Kopalnia Soli „Wieliczka” zapraszają w sobotę, 24 lipca 2021 r. w godzinach 12.00-18.00 na piknik profilaktyczny przy Tężni Solankowej.

 • Zaszczep się i odbierz EKUZ na Pustyni Błędowskiej

  10.06.2021

  W najbliższy weekend mobilne punkty szczepień staną Szczawnicy, Krynicy-Zdroju, Zakopanem oraz na Pustyni Błędowskiej. W tym ostatnim miejscu pojawią się również pracownicy Małopolskiego NFZ, którzy będą wydawać karty EKUZ i potwierdzać profil zaufany.