Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Aktualności

 • Środa z Profilaktyką. Rodzinne dbanie o zdrowie - kobiety

  08.05.2024

  8 maja obchodzimy światowy dzień walki z rakiem jajnika. Dlatego w pierwszą Środę z Profilaktyką w tym miesiącu mówimy o zdrowiu kobiet.

 • Pomoc medyczna podczas majówki

  30.04.2024

  1 i 3 maja przychodnie podstawowej opieki zdrowotnej będą zamknięte. Sprawdź, gdzie uzyskasz potrzebną pomoc medyczną, jeśli majówkowy wypoczynek zakłóci nagła choroba.

 • Środa z Profilaktyka. Szczepienia chronią pokolenia

  24.04.2024

  Szczepienia to profilaktyka wielu chorób. Dzięki nim prawie zapomnieliśmy o takich chorobach, jak: polio, błonica, tężec, krztusiec. Szczepienia ochronne uważane są za jedno z największych osiągnięć współczesnej medycyny. Szybko działają, ratują życie!

 • Uwaga! Oszuści mogą podszywać się pod Narodowy Fundusz Zdrowia

  15.04.2024

  W internecie pojawiły się fałszywe strony, które łudząco przypominają oficjalny serwis internetowy Narodowego Funduszu Zdrowia. W ten sposób próbują wyłudzić dane osobowe i numer karty debetowej lub kredytowej. Sprawdź, jak nie dać się oszukać.

 • Środa z Profilaktyką - Profilaktyka chorób serca

  10.04.2024

  Profilaktyka chorób serca to temat dzisiejszej „Środy z Profilaktyką” - akcji edukacyjnej Narodowego Funduszu Zdrowia. NFZ przypomina o możliwości skorzystania z bezpłatnego programu profilaktycznego chorób układu krążenia (ChUK).

 • Środa z Profilaktyką - Światowy Dzień Zdrowia

  03.04.2024

  7 kwietnia obchodzony będzie pod egidą Światowej Organizacji Zdrowia (WHO World Health Organization) Światowy Dzień Zdrowia. Jest to doskonała okazja do zadbania o siebie i swoje zdrowie.