Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Aktualności

 • Środa z Profilaktyką. Dzień Walki z Cukrzycą

  24.06.2020

  Cukrzyca jest nazywana przez ekspertów „niezakaźną epidemią XXI wieku”, liczba pacjentów, którzy się z nią mierzą bowiem regularnie rośnie. W ramach „Środy z Profilaktyką” podpowiadamy, jak skutecznie ochronić się przed tą chorobą.

 • Środa z Profilaktyką. Jak zadbać o zdrowe kości u dzieci

  17.06.2020

  Osteoporoza to schorzenie, które kojarzy się głównie z seniorami. Tymczasem z tą chorobą kości mierzy się również coraz więcej dzieci, a złe nawyki z dzieciństwa zwiększają ryzyko jej rozwoju także w późniejszym okresie życia.

 • Środa z Profilaktyką - Krwiodawstwo w czasach COVID-19

  10.06.2020

  Jak teraz wygląda oddawanie krwi w trakcie epidemii

 • Zapytaj eksperta o pobyt w uzdrowisku

  05.06.2020

  MOW NFZ i „Dziennik Polski” zapraszają na dyżur eksperta w sprawie wznawianego leczenia uzdrowiskowego. W poniedziałek 8 czerwca w godz. 11-12 pod nr. tel. 12 29 88 416 na pytania czeka Aneta Głażewska, kierownik Działu Lecznictwa Uzdrowiskowego

 • Środa z Profilaktyką. Dni walki z rakiem

  03.06.2020

  Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, cykl „Środa z Profilaktyką” powraca w nowej, internetowej formie. W tym tygodniu będziemy mówić o zapobieganiu chorobom nowotworowym i ogromnej roli stylu życia w profilaktyce raka.

 • Informacja dotycząca zaprzestania udzielania świadczeń zdrowotnych

  29.05.2020

  Informacja dotycząca zaprzestania udzielania świadczeń zdrowotnych dla pacjentów Związku Polskich Kawalerów Maltańskich Suwerennego Rycerskiego Zakonu Szpitalników Św. Jana Jerozolimskiego Zwanego Rodyjskim i Maltańskim przy Alei Kasztanowej 4A