Nasz Oddział

Małopolski Oddział Wojewódzki w Krakowie

Aktualności

Prawa pacjentów i ZIP na 1 Forum na Rzecz Onkologii – 5 lutego, Kraków

28-01-2016

W Centrum Kongresowym ICE w godz. 10.00 – 16.00 będzie możliwość zarówno spotkania się z pracownikami MOW NFZ, którzy podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na pytania dotyczące leczenia onkologicznego.  Każdy chętny będzie mógł także otworzyć konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta (potrzebny będzie dowód lub paszport).

Powszechność chorób nowotworowych sprawia, ze warto wiedzieć, co robić w zetknięciu z diagnozą.  Jak pomóc sobie i bliskim? Jakie są nasze prawa pacjentów korzystających z leczenia finansowanego przez NFZ. W trakcie forum będziemy odpowiadać na wszystkie pytania nt. tego, gdzie się leczyć, jak działa pakiet onkologiczny, jak otrzymać refundowany sprzęt ortopedyczny, protezy, środki pomocnicze,  jakie mamy prawa.  

Forum ma charakter otwarty. Wspólnie z organizatorami zapraszamy osoby chore, ich bliskich i znajomych, a także personel medyczny i studentów medycyny. Chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do naszego stoiska informacyjnego i mobilnego punktu ZIP.

Szczegóły: www.unicorn.org.pl

Wszystkie aktualności