Nasz Oddział

Małopolski Oddział Wojewódzki w Krakowie

Aktualności

Małopolski NFZ na II Lokalnych Targach Przedsiębiorczości

09-09-2022

II Lokalne Targi Przedsiębiorczości to okazja dla mieszkańców Michałowic i okolic, by poznać lokalnych wytwórców i regionalne produkty. W tym roku w wydarzenia włącza się również Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie.

Przy naszym stanowisku porozmawiasz z doradcą NFZ o tym, jak skorzystać z programu „Profilaktyka 40 Plus” i na jakie badania profilaktyczne zgłaszać się regularnie. Zachęcimy do tworzenia zdrowych jadłospisów z portalem diety.nfz.gov.pl, aktywowania Internetowego Konta Pacjenta, gdzie są gromadzone wszystkie najważniejsze informacje na temat naszego zdrowia i szczepień drugą dawką przypominającą przeciwko COVID-19.

Na miejscu dowiesz się również, jak umówić wizytę w kiosku profilaktycznym, który działa w sali obsługi klienta przy ul. Wadowickiej 8W w Krakowie. Na najmłodszych będzie czekał kącik malucha z materiałami edukacyjnymi na temat zdrowia.

Nasze stanowisko stanie w Michałowicach na Placu Józefa Piłsudskiego 1 w niedzielę 11 września. Doradcy małopolskiego NFZ będą dostępni w godz. 9-14.

Małopolski OW NFZ

Wszystkie aktualności