Nasz Oddział

Małopolski Oddział Wojewódzki w Krakowie

Aktualności

Konferencja "Wsparcie pielęgnacyjno-psychologiczne pacjentów onkologicznych i kardiologicznych"

07-10-2019

Konferencja "Wsparcie pielęgnacyjno-psychologiczne pacjentów onkologicznych i kardiologicznych" odbędzie się 8 października 2019 r. (wtorek) w godz. 12.00-15.00 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II przy ul. Prądnickiej 80 w Krakowie.

Tegoroczna Konferencja skierowana jest do pacjentów oraz osób opiekujących się nimi. Fundacja Urszuli Smok Podaruj Życie chce dać tym osobom narzędzia do objęcia właściwą i troskliwą opieką pacjenta, by zwiększyć jego szanse na powrót do zdrowia. Podczas wykładów starannie dobrani specjaliści-praktycy poruszą szereg tematów związanych z opieką nad pacjentem. Uzupełnieniem do tego będą indywidualne konsultacje specjalistów, dzięki którym pacjenci będą mogli omówić konkretnie swój problem.

W trakcie konferencji zapraszamy do stanowiska MOW, gdzie będzie można uzyskać informacje nt. opieki medycznej finansowanej przez NFZ, zasad dotyczących np. wyrobów medycznych, rehabilitacji, opieki pielęgniarki długoterminowej, leczenia onkologicznego, najkrótszych terminów na diagnostykę RM i TK, kompleksowej opieki nad pacjentem po zawale. Tradycyjnie będzie można również odebrać EKUZ, potwierdzić profil zaufany. Chętnym pomożemy zalogować się do Internetowego Konta Pacjenta.

W trakcie konferencji będzie można skorzystać z indywidulanych konsultacji u dietetyka, hematologa, kardiologa, onkologa, pielęgniarki, pulmonologa, psychologa i reumatologa.

Szczegółowy program wydarzenia 

Wszystkie aktualności