Nasz Oddział

Małopolski Oddział Wojewódzki w Krakowie

Aktualności

Dyżur ekspertów ZUS w Małopolskim NFZ

06-11-2023

Wizyta w naszej krakowskiej sali obsługi klientów (Kraków, ul. Wadowicka 8W) to nie tylko możliwość sprawnego załatwienia formalności związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym, ale również okazja, by porozmawiać o profilaktyce czy skonsultować się z ekspertami z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa.

Do Amazonek, policjantów i fizjoterapeutów, którzy regularnie dzielą się swoją wiedzą z Małopolanami odwiedzającymi SOK, dołączyli właśnie przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Zdrowotnych. Ich dyżury są zaplanowane w każdy drugi czwartek miesiąca.

Najbliższy z nich odbędzie się już w czwartek 9 listopada w godz. 12-14. Spotkanie będzie szansą, by zapytać m.in. o działanie Platformy Usług Elektronicznych ZUS oraz formalności związane z zawieranie umów o dobrowolne ubezpieczenie..

Jak zwykle, na krakowian odwiedzających salę obsługi klientów będą czekać także doradcy ds. profilaktyki małopolskiego NFZ. Podpowiedzą, z jakich badań profilaktycznych finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia i Ministerstwo Zdrowia możesz korzystać i jak zmienić nawyki na zdrowsze z pomocą narzędzi przygotowanych przez NFZ – portalu z bezpłatnymi jadłospisami Diety NFZ oraz programu treningowego „8 tygodni do zdrowia”.

Małopolski Oddział Wojewódzki
Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie

Wszystkie aktualności