Nasz Oddział

Małopolski Oddział Wojewódzki w Krakowie

Aktualności

29 czerwca - Biała Sobota w Szpitalu Wojskowym w Krakowie

24-06-2019

5 Wojskowy Szpital z Polikliniką w Krakowie 29 czerwca zaprasza do swoich przychodni na Białą Sobotę, w trakcie której będzie można zrobić bezpłatnie badania i porozmawiać ze specjalistami.

Lekarze i diagności czekają na pacjentów w sobotę 29 czerwca od 9.00 do 14.00.

Chętni będą mogli skorzystać z konsultacji lekarzy internistów, pediatrów, kardiologów, gastroenterologów, ortopedów, urologów, chirurgów onkologicznych, laryngologów, neurologów, hepatologów, dermatologów, chirurgów plastyków, dietetyków. W ramach Białej Soboty w Szpitalu Wojskowym będzie można zrobić przegląd stomatologiczny i badania laboratoryjne oraz pomiar glikemii, wideodermatoskopię, spirometrię, USG jamy brzusznej, piersi, tarczycy, echo serca, ankietowe badania przesiewowe w kierunku bezdechu sennego.

Pacjenci będą mogli wysłuchać wykładów dotyczących zdrowia, skorzystać z wiedzy i porad pracowników socjalnych.

Zapraszamy do stoiska Małopolskiego OW NFZ, gdzie od 9.00 do 14.00 będzie można uzyskać informację nt. praw pacjenta, zasad opieki zdrowotnej w ramach ubezpieczenia. Przy stoisku będzie można potwierdzić profil zaufany – przydatny w wielu „urzędowych” sytuacjach, a przede wszystkim potrzebny do zalogowania się w Internetowym Koncie Pacjenta, które pracownicy MOW NFZ w sobotę będą pomagali zakładać.

Osoby, które chcą skorzystać z badań i konsultacji, a także potwierdzić PZ muszą mieć ze sobą dowód osobisty.

Zapisy na badania i konsultacje odbędą się na miejscu, w sobotę, w Rejestracji Polikliniki w budynku nr 1.

Wszystkie aktualności