Dla świadczeniodawcy

Dla Świadczeniodawców

Komunikaty

Zaproszenie na szkolenie

07-03-2023

Szpital Uniwersytecki w Krakowie po raz ostatni organizuje bezpłatne szkolenie online dotyczące czynników ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, diagnostyki oraz metod leczenia, ze szczególnym ukierunkowaniem na hipercholesterolemię rodzinną. Szkolenie prowadzone jest przez lekarzy specjalistów Oddziału Klinicznego Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych oraz Oddziału Klinicznego Chorób Metabolicznych i Diabetologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Szkolenie odbędzie się w formie ON-LINE

Data: 15.03.2023 r.

W godzinach: 8:00-16:00.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zarejestrować się poprzez link, przy rejestracji należy zwrócić uwagę na prawidłowość adresu mailowego, gdyż on jest podstawą komunikacji.

Uczestnicy szkolenia proszeni są o wypełnienie ankiety uczestnika projektu.

Udział w szkoleniu potwierdzony jest Certyfikatem oraz przyznane zostanie 6 punktów szkoleniowych.

Szczegółowe informacje są dostępne .

Szkolenie przeznaczone jest dla personelu medycznego zatrudnionego w placówkach Podstawowej Opieki Zdrowotnej z województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Źródło: Szpital Uniwersytecki

Wszystkie aktualności