Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Dla Świadczeniodawców
Konferencja jest kierowana przede wszystkim do: przedstawicieli podmiotów leczniczych, środowisk medycznych, naukowych oraz specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa w obszarze zdrowia.
Wśród panelistów tegorocznego wydarzenia znajdą się eksperci i specjaliści z różnych instytucji. Zależy nam, aby spojrzeć na zagadnienie cyberbezpieczeństwa z wielu perspektyw i podzielić się różnorodnymi doświadczeniami.
Głównym filarem konferencji będzie rozwijany w ramach Centrum e-Zdrowia sektorowy zespołów CSIRT (Computer Security Incident Response Team), odpowiedzialny za obszar ochrony zdrowia. CSIRT CeZ stanowi ośrodek cyberbezpieczeństwa dla sektora ochrony zdrowia, a w ramach swojej działalności ściśle współpracuje z innymi podmiotami, takimi jak: CSIRT NASK, Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości czy Wojska Obrony Cyberprzestrzeni. Istota współpracy w obszarze cyberbezpieczeństwa także będzie przedmiotem dyskusji podczas konferencji.
Konferencji towarzyszyć będą warsztat, a samo wydarzenie adresowane jest równolegle do dwóch grup uczestników:
Do każdej z grup Centrum e-Zdrowia przygotowało odrębną ścieżkę prezentacji szczegółowych zagrożeń czy pokazów dobrych praktyk. Dla specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa związanych z podmiotami leczniczymi w drugiej części konferencji przygotowane zostały stacjonarne warsztaty. Nie będą ona transmitowane online, ani nie będzie można ich rejestrować.
Szczegółowa agenda konferencji dostępna jest na stronie Akademii CeZ.
Źródło: Centum e-Zdrowia