Dla świadczeniodawcy

Dla Świadczeniodawców

Komunikaty

Konsultacje dla placówek zainteresowanych realizacją szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 wydłużone do piątku 11 grudnia

09-12-2020

W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami, Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie wydłuża do piątku (11 grudnia) konsultacje dla placówek zainteresowanych realizacją szczepień w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

W czwartek od godz. 8.00 do 16.00 oraz w piątek od 8.00 do 18.00 w Sali Obsługi Klienta MOW NFZ przy ul. Wadowickiej 8W koordynatorzy ds. szczepień będą udzielać wszelkich informacji na temat zasad kwalifikacji do Narodowego Programu Szczepień przeciwko koronawirusowi.

Na przedstawicieli placówek medycznych, również tych, którzy nie mają umowy z NFZ, będą czekać koordynatorzy ds. szczepień. Nasi specjaliści:

  • przybliżą zasady przystąpienia do Narodowego Programu Szczepień,
  • wyjaśnią, jakie warunki należy spełnić, aby realizować szczepienia,
  • przedstawią szczegóły finansowania programu.

WAŻNE! Konsultacje odbędą się z zachowaniem środków ostrożności i zasad reżimu sanitarnego.

SPRAWDŹ: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

Ponadto przedstawiciele placówek medycznych uzyskają szczegółowe informacje o programie, dzwoniąc pod specjalnie uruchomione numery telefonów. Linie telefoniczne są czynne codziennie, w godzinach 8.00 - 18.00.

Kontakt z koordynatorami ds. szczepień w Małopolskim OW NFZ:

  • 785 852 193
  • 12 29 88 152
  • 12 29 88 122
Wszystkie aktualności