Dla świadczeniodawcy

Dla Świadczeniodawców

Komunikaty

Konsultacje dla placówek medycznych, zainteresowanych realizacją szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

07-12-2020

W związku z licznymi pytaniami wpływającymi do oddziałów wojewódzkich NFZ, specjalnie dla placówek medycznych, zainteresowanych realizacją szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, organizuje punkty konsultacyjne w oddziałach wojewódzkich Funduszu. Podczas tzw. otwartych dni - w najbliższy wtorek i środę, od godz. 8.00 do 16.00, koordynatorzy ds. szczepień będą udzielać wszelkich informacji na temat zasad kwalifikacji do Narodowego Programu Szczepień przeciwko koronawirusowi.

Na przedstawicieli placówek medycznych, również tych, którzy nie mają umowy z NFZ, będą czekać koordynatorzy ds. szczepień, którzy przybliżą zasady przystąpienia do programu, wyjaśnią, jakie warunki należy spełnić aby realizować szczepienia oraz przedstawią zasady finansowania programu.

WAŻNE! Konsultacje będą odbywać się z zachowaniem środków ostrożności oraz zasad reżimu sanitarnego.

Zapraszamy do Sali Obsługi Klienta w Krakowie, przy ul. Wadowickiej 8W.

Ponadto przedstawiciele placówek medycznych mogą uzyskać szczegółowe informacje o programie dzwoniąc pod specjalnie uruchomione numery telefonów w każdym z 16. Oddziałów Wojewódzkich Funduszu.
Linie telefoniczne czynne są codziennie od 8.00 do 18.00.

Kontakt z koordynatorami ds. szczepień w Małopolskim OW NFZ:

  • 785 852 193
  • 12 29 88 152
  • 12 29 88 122

Sprawdź: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naboru do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie

Wszystkie aktualności