Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Dla Świadczeniodawców
Szanowni Państwo, pracownicy placówek nauczania i wychowania, struktur jednostek samorządowych i wojewódzkich oraz stacji sanitarno-epidemiologicznych,
mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?” organizowaną przez Zespół realizujący Krajowy Program Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS w woj. małopolskim.
Konferencja odbędzie się 22 listopada 2017 roku, w godz. 10.00-14.30 w Centrum Konferencyjnym Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II przy ul. Prądnickiej 80 w Krakowie.
Jej celem jest zachęcenie do podejmowania działań profilaktycznych i wychowawczych, które byłyby ściśle nastawione na zapobieganie zakażeniom HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową wśród młodzieży i osób dorosłych.
Mamy nadzieję, że konferencja przybliży Państwu złożoność i wagę problemów związanych z prowadzeniem profilaktyki zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową.
W ramach konferencji przewidujemy również przeprowadzenie wśród uczestników konkursu wiedzy. Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krakowie oraz Eksperta ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego.
Zapraszamy do zapoznania się z załączonym programem wydarzenia.
Uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Zapisów należy dokonać poprzez stronę internetową Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie: www.wsse.krakow.pl w zakładce: Zapisy na konferencję „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?”
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.
Informacje dodatkowe można uzyskać pod numerem telefonu Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie: 12/25 48 585, 12/25 49 429 lub adresem e-mail:
Organizator konferencji: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie
Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie