Dla świadczeniodawcy

Dla Świadczeniodawców

Komunikaty

12 czerwca br.: System informatyczny e-recepta w podmiotach leczniczych - szkolenie dla świadczeniodawców

03-06-2019

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie i Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie zapraszają 12 czerwca br. w godz. 12.00 -14.00 na szkolenie dotyczące wdrażania w podmiotach leczniczych systemu informatycznego e-recepty.

Szkolenie odbędzie się Sali Konferencyjnej Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II przy ul. Prądnickiej 80 w Krakowie (budynek A V - wjazd bramą główną od ul. Fieldorfa Nila).  

Szkolenie będzie prowadzone przez pracownika Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia i  jest skierowane do lekarzy i pracowników obsługi informatycznej świadczeniodawców. Jego celem jest zapoznanie świadczeniodawców z działaniem systemu informatycznego e-recepty.

W trakcie szkolenia zostaną przekazane również informacje dot. zarządzenia nr 55/2019/DEF Prezesa Narodowego  Funduszu  Zdrowia z dnia 31 maja 2019 r. w sprawie warunków udzielania i rozliczania w 2019 r. dofinansowania zakupu oprogramowania dla świadczeniodawców.

W imieniu udostępniającego Salę Konferencyjną informujemy, że parking na terenie Szpitala jest płatny w wysokości 4 zł/h.

Przypominamy, że nie ma obowiązku potwierdzania pieczęcią delegacji służbowych, w związku z tym nie będzie stanowiska przygotowanego do tego celu.

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie

 

Wszystkie aktualności