Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Aktualności

Małopolski NFZ w Parku Jordana na Święcie Rodziny Krakowskiej

18-05-2022

Święto Rodziny Krakowskiej, to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kulturalno-rodzinny krajobraz Krakowa. W tym roku została przygotowana X Jubileuszowa edycja Święta Rodziny Krakowskiej. Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ od wielu lat jest partnerem tego rodzinnego wydarzenia i również w tym roku zapraszamy do naszego stanowiska w trakcie kulminacji Święta Rodziny Krakowskiej, która będzie miała miejsce w niedzielę 29 maja br., w godz. 11.00-19.00 w Parku Jordana.

Zapraszamy w parku do do strefy zdrowia, gdzie w namiocie MOW NFZ będzie można

  • odebrać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, 
  • dowiedzieć się, jak aktywować Internetowe Konto Pacjenta.

Będziemy przypominać, na jakie badania profilaktyczne warto się zgłosić i gdzie w Krakowie można je wykonać. Dzieci zapraszamy do zdrowego kącika malucha.

 

Będzie również możliwość podzielenia się z potrzebującymi najcenniejszym darem jakim jest krew w specjalnie zorganizowanym punkcie krwiodawstwa. „Krwiobus” zostanie ustawiony przez pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Szczegółowy program Święta Rodziny Krakowskiej będzie dostępny na stronie www.kkr.krakow.pl wraz z informacjami na temat organizatorów poszczególnych aktywności oraz warunkami udziału (część aktywności wymaga wcześniejszej rejestracji).

Wszystkie aktualności