Nasz Oddział

Małopolski Oddział Wojewódzki w Krakowie

Aktualności

Sala Obsługi Klientów zmienia lokalizację

Ważne!
15-05-2020
Sala Obsługi Klientów MOW NFZ przenosi się z budynku przy ul. Batorego 24 do biurowca przy ul. Wadowickiej 8W. Bezpośrednia obsługa pacjentów zostanie wznowiona w nowym miejscu w najbliższym czasie.

Sala Obsługi Klienta, która dotychczas funkcjonowała w budynku przy ul. Batorego 24, została przeniesiona do biurowca przy ul. Wadowickiej 8W. W nowym miejscu pracownicy małopolskiego NFZ i odwiedzający nas pacjenci będą mieli do dyspozycji czterokrotnie większą przestrzeń. Na powierzchni ponad 400 m kw. udało się stworzyć 19 odpowiednio wydzielonych stanowisk bezpośredniej obsługi oraz dużą, wygodną poczekalnię z kącikiem dla dzieci i karmiących mam, stanowiskiem komputerowym, biletomatami i systemem informowania o zajmowanym miejscu w kolejce. Całość Sali Obsługi Klienta została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Sala Obsługi Klienta rozpocznie swoją pracę w nowej lokalizacji w poniedziałek 18 maja. Ze względu na obostrzenia wywołane epidemią koronawirusa, na razie przy Wadowickiej 8W będzie można jedynie zostawić dokumenty w specjalnej skrzynce podawczej (przeczytaj o ograniczeniu zakresu usług osobistych). Bezpośrednia obsługa zainteresowanych osób powinna zostać wznowiona na przestrzeni najbliższych tygodni, o czym pacjenci zostaną z wyprzedzeniem poinformowani. Dla ułatwienia, jeszcze do końca czerwca swoje sprawy – z zachowaniem aktualnych obostrzeń związanych z epidemią - będzie można załatwić także w budynku przy ul. Batorego 24.

Na Sali Obsługi Klienta załatwisz sprawy z zakresu:

Możesz tam również skorzystać:

  • z porad doradców i edukatorów promocji zdrowia
  • podstawowych badań profilaktycznych.

Sala Obsługi Klienta mieści się na parterze budynku przy ul. Wadowickiej 8W. Do nowej siedziby SOK z centrum Krakowa można w komfortowy sposób dotrzeć komunikacją miejską – w pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy przy ul. Rzemieślniczej oraz przystanek autobusowy Rondo Matecznego. Przed budynkiem dla pacjentów przygotowano także miejsca parkingowe.

Sprawdź, jak dojedziesz do Sali Obsługi Klienta w nowej lokalizacji

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie

Wszystkie aktualności