Infolinia

  • 12 29 88 404
  • 12 29 88 386

Nasz Oddział

Małopolski Oddział Wojewódzki w Krakowie

Aktualności

Szpital im. J. Śniadeckiego i Delegatura MOW NFZ w Nowym Sączu zapraszają na Dzień Otwarty z okazji Światowego Dnia Walki z Raki

02-02-2017

Zapraszamy do Ośrodka Onkologicznego Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu, ul. Młyńska 5, budynek Onkologii I piętro.

Program Dani Otwartego:

  • konsultacje lekarzy onkologów: chirurga i ginekologa – godz.10.00 - 12.00
  • badania skóry w kierunku czerniaka – godz. 10.00 – 12.00
  • test na krew utajoną w kale - próbki przyjmowane będą w Medycznym Laboratorium Diagnostycznym Szpitala ul. Młyńska 5
  • godz. 10.00 - pogadanka nt.: .Działania uboczne chemioterapii i możliwości zapobiegania im" - lek. med. Robert Bakalarz Lekarz Kierujący Oddziałem Onkologii Klinicznej

W ramach pogadanki zaprezentowane zostaną systemy chłodzenia głowy zapobiegające wypadaniu włosów przy stosowaniu chemioterapii oraz rozpowszechniane materiały (broszury) dotyczące działania systemu.

W sobotę w ramach Dnia Otwartego będzie można również uzyskać dane dostępowe do konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta (ZIP).

Założenie osobistego konta w ZIP pozwala na dostęp do informacji zawartych w Rejestrze Usług Medycznych oraz na stronie Prawo do świadczeń zdrowotnych.  Dlaczego warto? Można się dowiedzieć, czy jest się ubezpieczonym (eWUŚ), na jakim etapie realizacji jest złożone w NFZ skierowanie do sanatorium, ile Fundusz płaci za nasze leczenie, gdzie złożyliśmy deklarację wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej pierwszego kontaktu, a także kiedy otrzymaliśmy refundowane przedmioty ortopedyczne.

Zapraszamy również wszystkie osoby, które są zainteresowane informacjami nt. wstecznego ubezpieczenia. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. 

Aby otrzymać dostęp do ZIP niezbędny jest dowód osobisty.

Wszystkie aktualności