TIP

800 190 590

Dla świadczeniodawcy

Dla Świadczeniodawców

Komunikaty

Konferencja „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?”

02-11-2017

Szanowni Państwo, pracownicy  placówek nauczania i wychowania, struktur jednostek samorządowych i wojewódzkich oraz stacji sanitarno-epidemiologicznych,

mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?” organizowaną przez Zespół realizujący Krajowy Program Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS w woj. małopolskim.

Konferencja odbędzie się 22 listopada 2017 roku, w godz. 10.00-14.30 w Centrum Konferencyjnym Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II przy ul. Prądnickiej 80 w Krakowie.

Jej celem jest zachęcenie do podejmowania działań profilaktycznych i wychowawczych, które byłyby ściśle nastawione na zapobieganie zakażeniom HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową wśród młodzieży i osób dorosłych.

Mamy nadzieję, że konferencja przybliży Państwu złożoność i wagę problemów związanych z prowadzeniem profilaktyki zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową.

W ramach konferencji przewidujemy również przeprowadzenie wśród uczestników konkursu wiedzy. Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krakowie oraz Eksperta ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym programem wydarzenia.

Uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapisów należy dokonać poprzez stronę internetową Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie: www.wsse.krakow.pl w zakładce: Zapisy na konferencję „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?”

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacje dodatkowe można uzyskać pod numerem telefonu Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie: 12/25 48 585, 12/25 49 429 lub adresem e-mail:

Organizator konferencji: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie

 

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie 

Pliki do pobrania
Wszystkie aktualności