Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Aktualności

Informacja dla pacjentów o zaprzestaniu udzielania świadczeń zdrowotnych

27-06-2019

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie informuje Świadczeniobiorców, że z dniem 30 czerwca 2019 roku wymienieni Świadczeniodawcy zaprzestają udzielania świadczeń zdrowotnych w podanych zakresach.

  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna” Wojciech Kotlarz mająca swoją siedzibę w Mszalnicy w zakresie poradni stomatologicznej
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SAMO ZDROWIE Sp. z o.o. mające swoją siedzibę przy ul. Rynek 16 w Dobczycach w zakresie poradni ortodontycznej
  • ALFA Sp. z o.o. mająca swoją siedzibę przy ul. Reymonta 16 w Krynicy Zdrój w zakresie ośrodka rehabilitacji dziennej

Osoby oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń u wskazanego świadczeniodawcy, powinny zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia.

Informacje o podmiotach leczniczych realizujących umowy zawarte z Małopolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ w Krakowie dostępne są na stronie internetowej Oddziału w zakładce „GDZIE SIĘ LECZYĆ”

Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne są dostępne w wyszukiwarce internetowej „Informator o Terminach Leczenia”

Jednocześnie informujemy, że Świadczeniodawca, który zakończył wykonywanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, jest obowiązany wydać Świadczeniobiorcy zaświadczenie o wpisaniu na listę oczekujących wraz z podaniem daty zgłoszenia się Świadczeniobiorcy. Za wydanie zaświadczenia Świadczeniobiorca nie ponosi opłaty.

 

Dział Ewidencji
Wydział ds. Służb Mundurowych i Świadczeniobiorców
Małopolski OW NFZ w Krakowie

 

Wszystkie aktualności