TIP

800 190 590

Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Aktualności

27 czerwca – Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych i ich Opiekunów

25-06-2018

Małopolski OW NFZ zaprasza na Dzień Otwarty 27 czerwca 2018 roku do siedziby MOW NFZ przy w Krakowie przy ul. Batorego 24 oraz w delegaturach w Nowym Sączu, Tarnowie i Nowym Targu.

Tematem głównym wydarzenia są uprawnienia przysługujące osobom niepełnosprawnym w dostępie do leczenia, wynikające z wchodzącej w życie od 1 lipca br. znowelizowanej ustawy o szczególnych rozwiązaniach wspierających osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności.

Przedstawiciele oraz konsultanci Narodowego Funduszu Zdrowia czekają na Państwa od 8.00 do 16.00. Będą informowali o szczególnych rozwiązaniach dla osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym od 1 lipca, a są to m.in.: bezkolejkowy dostęp do świadczeń medycznych, prawo do dofinansowania do wyrobów medycznych bez uwzględniania okresów użytkowania.

Eksperci z Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie, Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej w Tarnowie i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą na Państwa czekali w godzinach od 10.00 do 14.00.

Zapraszamy!

Wszystkie aktualności